• #JezteDobréTuky

Recyklace

Jsme součástí přírody a nejsme lhostejní. Nechceme drancovat planetu, ale chceme si zachovat zdravý rozum.

Proto recyklujeme, jak jen to jde. Ghee balíme do skla, ale i do plastu. Vždy tak, aby to dávalo smysl.

Pokud bychom litrové Ghee zavřeli do skla, bylo by to půl kila navíc. A naše litrové plastové kyblíčky dají krásně využít i po té, co se jim podíváte na dno. Třeba na kolíčky na prádlo, na LEGO kostičky, na fixy a pastelky… nebo jako nádoba do bezobalového obchodu?

Balíčky s vaším Ghee balíme často do již použitých kartonů. Přenechává nám je místní lékárna a taky nám v nich dodávají máslo. Setkat se ale můžete také s bublinkovou folií. Zatím jsme nevymysleli lepší způsob, jak ochránit těžkou sklenici před dlouhou cestou s několika zastávkami, při kterých se podívá hned na několik překladišť.

Balíček od nás tedy někdy není zrovna fešák. Děkujeme za pochopení, věříme, že jste osvícení a tento nedostatek nám odpustíte. Je to jenom obal, který stejně skončí v popelnici. :-) 

V rámci legislativy jsme zapojeni do systému Ekokom. Ten eviduje, kolik obalů uvedeme do oběhu a zajišťují jeho recyklaci.

Ghee, možná znáte jako Ghíčko

O nás

Ghee, možná znáte jako Ghíčko

Ghee vaříme, přepouštíme a zdokonalujeme více než 10 let. A stále nám to dává smysl! Když totiž spojíte kvalitní suroviny a pečlivou výrobu (roboti to s námi nemají jednoduché), pak vznikne Ghee, které vám provoní kuchyni a pohladí na duši. A takové má, podle nás, jídlo být.

Více o CzechGhee

Ghee zavonělo i tady

© 2024 České ghíčko, s.r.o.
by Media Heroes X Studio Družba